פרסומים במדיה

שר התקשורת בדטה סנטר הממוגן הגדול במדינה

רגע לפני שחנך את פריסת הסיבים האופטיים ביישוב הראשון בישראל (מטולה), הגיעו שר התקשורת, יועז הנדל, ומנכ״לית המשרד, לירן אבישר בן-חורין, לחברת MedOne לסיור בדטה סנטר הגדול במדינה, המהווה את צומת התקשורת המרכזי של ישראל. אל המתקן התת קרקעי של MedOne מתנקזים הסיבים האופטיים המחברים את ישראל לעולם כולו.

הענן של מיקרוספט בישראל: פרטים נוספים

אלי מטרה, סמנכ"ל שיווק ומכירות MedOne, שפך אור על הגעתו של Azure לישראל. דוברים אחרים הציגו כמה מההתפתחויות שמתרחשות בשוק בנושא שירותים ויישומי קוד פתוח בענן.

MEDONE ו- BMC הקימו בישראל ענן לשירותים דיגיטליים חכמים

שיתוף פעולה זה יאפשר לארגוני אטנרפרייז בישראל להשתמש בשירות חדש, שיאפשר לעובדים לקבל חוויית שירות מתקדמת בכל מקום

איך ענן פרטי יכול לקדם את המיזם שלכם: סקירת הספקיות הישראליות המובילות בתחום

העננים הציבוריים וההיברידיים הקיימים בארץ כיום מספקים מגוון שירותים שונים ולכל אחד מהם יתרונות ייחודיים, אז איך בוחרים את הספק המתאים לכם?

ענן גלובלי שמדבר עברית

חברת MedOne השיקה בישראל את Microsoft Azure Stack. המשמעות - לראשונה ניתן יהיה ליהנות מהמטרייה הטכנולוגית הגלובלית של מיקרוסופט, בתחומי מדינת ישראל ובהתאם לרגולציה מקומית.

מה יקרה ביום בו הדאטה שלך ייעלם?

חברת MedOne הישראלית תקים בתוך מתקני הדאטה סנטרס שלה את Azure Stack, פלטפורמת מחשוב הענן ההיברידית של מיקרוסופט.

MedOne מקימה תשתית Azure Stack במתקניה בישראל

חברת מרכזי הנתונים הישראלית חתמה על הסכם ראשון מסוגו עם מיקרוסופט בארץ. הקמת התשתית תאפשר ללקוחות ישראלים שמנועים משימוש ב-Azure המאוחסן בחו''ל לקבל שירותים אלה גם בישראל

דואר ישראל משקיע 20 מיליון שקל במערך המשכיות עסקית

דואר ישראל משקיע 20 מיליון שקל במערך המשכיות עסקית. זהו מהלך ראשון מסוגו עבור החברה והפרויקט יבוצע בידי חברת MedOne. מודל השירות שנבחר, DRaaS, נחשב לחדשני מסוגו ומבוסס על מודל ענן.

העובדה שיש לך BACKUP לא אומרת שאתה מוגן

העובדה שיש לך Backup לא אומרת שאתה מוגן גיל שני, CTO ב-  MedOne מסביר בדיוק למה בכתבה הבאה

MedOne זכתה במכרז לרכש שירותי ענן ציבורי בעבור משרדי הממשלה

חברת MedOne זכתה במכרז שפרסם משרד ראש הממשלה באמצעות מכרז לרכישת שירותי ענן ציבורי עבור משרדי הממשלה. החברה נבחרה לקחת חלק משמעותי במהפכה הדרמטית בזכות הפתרונות המתקדמים שלה.

מהו העתיד של עולם הדטה סנטרים?

"מכיוון שיש צורך בשינוי, לא כל החברות יישרדו את המהלך, במיוחד אלו שלא יתאימו את עצמן לשינויים הללו", כך אמר אלי מטרה, סמנכ"ל שיווק ומכירות ב-MedOne

מדריך לפרויקט Big Data בעידן הענן

הענן הוא הסביבה הדיגיטלית האידיאלית בעידן ה-Big Data, והוא זה שמאפשר לכל ארגון ליצור ערך עסקי של ממש מהמידע העצום בכל תחום ובכך מאפשר להיערך אל המציאות שמשתנה בקצב מואץ.

המדריך לבחירת ספק מחשוב לענן

העברת מערכות מחשוב לענן היא כלי תומך חדשנות שמאפשר לארגונים להתייעל. מתן משקל נכון לכל פרמטר בהתאם לצרכים הספציפיים של כל ארגון הוא המפתח להעברת מערכות המחשוב לענן באופן המיטבי.

מחשוב ענן או לא מחשוב ענן? זו השאלה

אחת הסוגיות המהותיות שכל מנמ"ר מתעמק בה כיום היא ניצול טכנולוגיית המחשוב בענן. ליתר דיוק השאלה היא לא אם לאמץ את הטכנולוגיה אלא מהו העיתוי הנכון לעבור אל ענן.

"פתרון Sophos בשל ויציב ומצריך פחות טיפול ותחזוקה מצד האנשים הטכניים"

חברת MedOne החלה לשתף פעולה עם Sophos. הבחירה בחברת זו נשענת על בדיקה יסודית ומעמיקה, שמצאה כי הפתרונות של Sophos משתלמים ומצריכים תחזוקה מינימלית.

"הענן הציבורי הוא עובדה קיימת במדינת ישראל"

"הקריטיות של אבטחת המידע הקפיצה את הפופולריות של הענן, והפכה אותו לשירות הכרחי לכל ארגון החפץ חיים וצמיחה", כך לדברי אלי מטרה, סמנכ"ל המכירות והשיווק של MedOne.

ענן – רוחות של מהפכה

בעידן שירותי הענן המתקדמים והמאובטחים, ארגונים מכל הסוגים והתחומים נמצאים בתהליך מתקדם של בדיקת מעבר לענן. גם הגופים השמרניים ביותר מבינים שבעידן תחרותי כל כך, הענן כבר אינו מותרות - אלא כורח המציאות.

כעת בישראל: תקן בינלאומי לאבטחת מערכות מידע בענן, לגופים בתחום הבריאות

חברת MedOne הפכה לראשונה בישראל שמקבלת תו תקן בינ"ל יוקרתי מטעם ארגון התקינה ISO. התו מבטיח חיסיון מוחלט של כל פרט מידע שנמצא ברשותם של ארגונים רפואיים, בכל פורמט שהוא.

הבכירים נהנים מאבטחה צמודה בסנטר

עשרות מנהלים בכירים ובהם סמנכ"ל רכבת ישראל, מנכ"ל סימנס ישראל ומנכ"לית Nuvoton ביקרו במתקן ה-Data Center של MedOne. המנהלים התרשמו מהמקום ובפרט מרמת האבטחה הקפדנית

ענן מאובטח זה לא אוקסימורון

ארגונים רבים בישראל עדיין מהססים בנוגע למעבר לענן,בעיקר עקב החשש שמדובר בפלטפורמה לא מאובטחת דיה. פתרון חדש אשר מוצע על-ידי MedOne ו-SmartX מוכיח שהענן אינו מסוכן.

שולחן עגול: תשתיות ענן

אילו חלומות של מנמ"רים מאפשר הענן להגשים? דיון מומחים בתחום המחשוב בענן אודות הפן הכלכלי של מעבר מ-On Premises לענן

כולם מדברים על ענן, אף אחד לא מדבר על סייבר

בענן ציבורי ועבור לקוחות Enterprise, רק הטוב ביותר שיש הוא מספיק טוב ואין מקום לפשרות - ובפרט לא לגבי רמת אבטחת המידע.

דיון שולחן עגול: האימפקט של מחשוב ענן על אסטרטגיית ניהול הידע בארגון

כיצד משפיעה האפשרות לרכוש תשתיות שונות כשירות על האסטרטגיה של ניהול ידע בארגונים? מהו ה-ROI של העברת מערכות שונות לענן?

מאות ארגונים ישראליים הפועלים בענן יזכו למעטפת הגנה מתקדמת מפני מתקפות סייבר

חברת MedOne פתרון האבטחה החדש מאפשר לארגונים להתמקד בתחומי הליבה שלהם ומבטיח להם המשכיות עסקית גם מול איומי הסייבר הרבים.

"הענן לא יהרוג את הדטה סנטרים"

גם בעידן הענן יש מקום לדטה סנטרים. בישראל מובילה את המגמה MedOne עם דטה סנטר שהוא חלק מרשת בינלאומית.

"הענן לא יהרוג את הדטה סנטרים"

גם בעידן הענן יש מקום לדטה סנטרים. בישראל מובילה את המגמה MedOne עם דטה סנטר שהוא חלק מרשת בינלאומית.

המדריך לבחירת ספק מחשוב ענן/ כלכליסט

איך לבחור ספקית מחשוב בענן? מדדי ההשוואה הכמותיים והאיכותיים שמאפשרים בחירה נכונה: ביצועי המערכת, מהירות, זמינות הפלטפורמה בענן, גמישות המערכת, עלות כספית ועוד.

לראשונה - ענן ציבורי אמיתי בישראל/ דה מרקר

חברת MedOne השיקה ענן ציבורי שמאפשר לחברות להקטין את עלויות ה-IT ובפרט את אלה הסמויות. הענן מבוסס על פתרונות התשתית של Dimension Data, חברה מובילה בתחום הענן עם פעילות בקרוב ל-60 מדינות

הגיע זמן ענן/ כלכליסט

האופן שבו מנוהלות פלטפורמות המחשוב הוא לכאורה נושא טכני, אבל בפועל הבחירה משפיעה במידה ניכרת על יכולתו של הארגון לספק מענה מידי לכל צרכי לקוחותיו, להוביל מהלכים חדשניים ועוד.

הענן הציבורי כלכלי יותר

מעבר לענן מאפשר חיסכון משמעותי בעלויות ושימוש במשאבים באופן אג'ילי (גמיש ומהיר), מאובטח לחלוטין ועם המשכיות עסקית מרבית.

MedOneCloud משנה את תפיסת הענן הציבורי בישראל

כך משתנה תפישת הענן הציבורי בארץ בזכות MedOne: החזרת הסמכות להנהלה והפיכת ה-IT לגורם שמאפשר פעילות עסקית בתחומי הליבה של הארגון במקום מטרה בפני עצמה.

שיקום פארק מונהיים בטירת כרמל, בשיתוף Medone: "לוקחים אחריות על הטבע"

פרויקט ייחודי לשיקום פארק ציבורי בטירת הכרמל הושלם בהצלחה. את השיקום, שכלל בין השאר הצבת תיבות קינון, הובילו החברה להגנת הטבע, מחלקת החינוך של עיריית טירת הכרמל, קרן קיימת לישראל ו-MedOne.

MedOne הקימה חוות שרתי ענן מוקשחת ב-40 מ' דולר

חברת MedOne השלימה הקמתן של שתי חוות שרתים, האחת בצפון הארץ והשנייה במרכזה. המתקנים משתרעים על שטח של כ-12,000 מ"ר עמוק מתחת לאדמה וממוגנים בפני פגיעת טילים בליסטיים.

Dimension Data, חברה בת של NTT, פותחת נציגות בישראל

חברת בת של NTT, תאגיד יפני מהגדולים בעולם בתחום הטלקום, פותחת נציגות בארץ. החברה היא Dimension Data, שלה למעלה מ-23,000 עובדים ו-6,000 לקוחות בכ-60 מדינות ברחבי העולם.

לראשונה , חברה ישראלית זוכה בתו ההסמכה היוקרתי STAR של ארגון ה – CSA

אבטחת מידע בענן היא פקטור קריטי שמחייב תשומת לב ניכרת. ארגון בינלאומי עצמאי וללא מטרת רווח בשם Cloud Security Alliance גיבש רשימה של סטנדרטים גבוהים במיוחד בתחום.

"לא חשוב היכן נמצא הדטה סנטר – העיקר שיעבוד"

שינויים אבולוציוניים משמעותיים בעולם ה-IT, כשיותר ויותר ארגונים עוברים לדטה סנטר חיצוני. המעבר מאפשר ליהנות משירותי מחשוב בעלות נמוכה יותר,לשדרג את אבטחת המידע ולהבטיח גם שרידות עסקית מרבית.

"מנמ"רים מתחילים להבין שהם יכולים לקבל משאבי מחשוב כמו שהם מקבלים חשמל"

שינוי תפישה דרמטי בתחום ה-IT: מתעצמת ההבנה בקרב מנמ"רים כי מחשוב הוא משאב בדיוק כמו חשמל, וכפי שהארגון לא זקוק לתחנת כוח כדי לקבל חשמל, כך אין צורך בתשתיות מחשוב מורכבות ויקרות.

Geektime - מאת גיל שני: כשהגיבוי לא מספיק: תרחישי האימים שמפחידים את המנהלים הבכירים

עבריינות סייבר היא חלק בלתי נפרד מהמציאות במאה ה-21. בהתאם מעט מאוד ארגונים עומדים בתקן ISO22301 שמבטיח המשכיות עסקית אמיתית גם במצבי מלחמה, רעידת אדמה, מתקפת טילים, צונאמי וכו'.