Browsing as a Service

חברת MedOne מציעה שירות Browsing as a Service  . פתרון זה מקנה לארגון יכולות גלישה מדומות על גבי תשתיות הענן של MedOne והינו חלק ממגוון פתרונות מחשוב לעסקים שמציעה MedOne.

פתרון המחשוב הייחודי כולל אינטליגנציה של אבחנת וניתוב הגלישה הרלוונטית בצורה אוטומטית ושקופה למשתמש אל הסביבה המדומה, עם מנוע חוקים גרנולרי המותאם אישית למדיניות החברה, מערכת ניהול זהויות, הקניית ביצועים על גבי פרוטוקול ייעודי, כל זאת עם פרסונליזציה מלאה ועם יכולות השחרת תוכן והלבנת תכנים להעברה (כגון קבצים ועוד).

למערכת יכולות שליטה מלאות בניטור וניהול הגלישה הכוללת URL Filtering , IP repetition ניהול כלל הזכיות ושליטה בכל פתרון הגלישה. הגלישה מסופקת על ידי דפדפנים מדומים מסוג IE או Chrome על גבי תשתיות הענן של MedOne המערכת מתומחרת לפי שעות גלישה בפועל.

כלל המוצר הינו מוצר יחיד אשר משתמש בטכנולוגיות של היצרנים המובילים ובעל קונסול ניהול אחוד ומערכת אחידה אשר פותחה למטרה זו. הענן של MedOne ממוקם בשני מתקנים תת קרקעיים מאובטחים ומוגנים באופן מיטבי, והוא היחיד בארץ העומד בתנאי אבטחת המידע המחמירים בעולם. המיקום האסטרטגי של המערכת מציע גלישה במהירות גבוהה ביותר, ונותן פתרון מעשי גם במצב חריג בו תשתיות מדיניות חיצוניות קורסות. עבור ארגונים בעלי מסד נתונים גדול ומידע טכנולוגי רגיש, פתרון של Browsing as a Service הוא בגדר חובה היום, ומומלץ מאד לקבל אותו ברמה הגבוהה, האמינה והיעילה ביותר.

קו

היכולות הייחודיות של פתרון ה- Browsing as a Service של MedOne

מנוע חוקים לגלישה

מנוע חוקים גרנולרי, כחלק מובנה בפתרון הכולל. מכיל את מדיניות הלקוח באופן המעמיק ביותר תוך אפשרות הגדרת כללים מורכבים באמצעים פשוטים.

התממשקות של מנועי הגלישה ב- API יעודי למנועי סריקת התוכן

המערכת יודעת לבצע הלבנת חומרים לפי מדיניות נבחרת כלפי קבוצות משתמשים ולהעביר את החומרים אל היעד בצורה אוטומטית כלפי הישות הרלוונטית ב- API, ללא מעורבות מצד המשתמש. התמודדות מיטבית עם האיומים, תוך ניטור מלא, שליטה בסוגי הקבצים, ואפשרות לשלב עם טכנולוגיות אבטחת מידע משלימות, ליצירת פתרון פרקטי ומקיף יותר.

שקיפות למשתמש

ההזדהות, ההפעלה והעבודה במערכת מבוססת על מנגנון זיהוי וכניסה אוטומטיים לחלוטין ללא צורך בהתערבות המשתמש. המערכת משמרת יכולות/הרשאות/זכויות לפי מדיניות הלקוח כלפי כל האספקטים של השימוש בה, תוך שמירה על רמת שקיפות גבוהה מאד, המוכרת בעיקר מעולם המחשוב הפיזי.

קונסול ניהול שירות מרכזי

קונסול ניהול אחד ומרכזי המרכז את ניהול כלל המערכת על כל יכולותיה ממדיניות הגלישה עד
לזכיות התוכן (הן הנצפה, הן המועבר והן המועלה ל- WEB).

תקשורת המערכת ל-WEB

המערכת יושבת בשני צמתי התקשורת של ישראל ולכן איכות ומהירות הגלישה מהן הינה הטובה ביותר, והתשתיות שלה אמינות ונגישות יותר.

יכולות בדיקת תוכן

יכולות המערכת כוללות file recreation , ניקוי META DATA , סריקות אנטי וירוס גנריות, זיהוי ובדיקת מהימנות של כל סוג קובץ ותכולתו.

ענן בעל תקנים של אבטחת מידע

אנו הענן היחידי בישראל שעומד בתקני אבטחת מידע:
CSA Star, ISO27001 ISO27017 ,ISO27799

אבטחה פיזית

הענן נמצא במתקנים המאובטחים והמוגנים ביותר. מתקנים אלו בעלי יכולת שרידות למשך 72 שעות ללא אספקות חשמל ומים מן החוץ, הפתרון המיטבי והבטוח למקרי התאוששות מאסון, עם תכנית שיקום מאסון על פי נהלי ודרישות הלקוח.

פורטל לניהול עצמי

פורטל מלא לשימוש עצמי על-ידי הלקוח, תוך שימוש ב-Admin אנושי.- דבר זה מאפשר ללקוח עצמאות מלאה ומונע בעיות באבטחת מידע. קיימת יכולת להפעיל סינון כללי או הרכבת מנגנון סינון ייעודי, תוך ניטור קבצים ומידע. אפשרות לחסימת תכנים רגישים או חלקם.

תשלום לפי צריכה

Pay as you go. התשלום עבור פתרון מקצה לקצה על כל רכיביו הוא לפי שעות גלישה בפועל, כיאה לענן ציבורי. מערכת חיוב אוטומטית המודדת את השימוש במשאבים. הקצאת המשאבים עצמה ניתנת להתאמה ולתזמון על פי ימים בשבוע ושעות ביממה, במטרה להגיע ליעילות מקסימלית ולקבל מוצר כלכלי ומשתלם ביותר.

חיבור Point2Point ממתקן הלקוח
לתוך הענן

לצורך יצירת סביבה נפרדת ומאובטחת עבור הלקוח ניתן לחבר אתכם בקו תשתית ישיר בין המתקנים שלכם לבין השירות הענני של MedOne

קצב גלישה

כיוון שהענן של MedOne מותקן בצומת המידע של ישראל אנו מחוברים לכל ספקי התשתיות בארץ וגם לתשתיות בינלאומיות. בנוסף, אנו מספקים קצב אינטרנט של לפחות 1Gb/Sec

URL Filtering

שירות ה- Browsing as a Service מסופק על תשתית ענן שיש בה הצפנה מלאה,הגדרת חוקים,  יכולת ליצור "רשימות שחורות" וגם "רשימות לבנות", הפרדה בין לקוחות, מערכות זיהוי והגנה. בנוסף, כל התחברות למערכת דורשת Two Factor Authenticationובכך מונעת מעובדים להכנס לאתרים בעייתים או עמודים המכילים נוזקות.

URL Filtering

שירות הגלישה מכיל בתוכו URL Filtering  המאפשר ללקוח לשלוט על הכניסה לאתרים על פי קבוצות ופרופילים.

שירות הלבנת קבצים

שירות ה- Browsing as a Service מכיל בתוכו פתרון הלבנת קבצים. כשמשתמש מוריד קובץ מתוך אתר אינטרנט ומכל אמצעי מדיה נתיקה אחר – הקובץ מועבר להלבנה במערכת הלבנת קבצים. המשתמש מקבל סטטוס בכל שלב של ההלבנה עד לשלב שהקובץ הולבן ונמסר למשתמש.