מאת:אורן דבוסקין, מנהל שיווק גלובאלי sasa software

באופן לא מפתיע – טכנולוגיית הלבנת קבצים היא המצאה ישראלית. מקורה בצורך של ארגוני הביטחון למנוע חדירת נוזקות לרשתות המאובטחות והסגורות של ארגונים אלה בכל מחיר. כיום, כל רשת מחשבים, ולא רק רשתות ביטחוניות, חשופה לאיומים רבים ומהווה מטרה לתקיפה באמצעות נוזקות. במציאות שבה טכנולוגיות ושיטות התקיפה לא מפסיקות להתפתח ולהתחדש – תוכנות אנטי-וירוס הפכו ללא יעילות מספיק, כשלא מעט ארגונים חשופים לטכניקות המתחמקות של העבריינים.  זו הסיבה, שגם מנהלי אבטחה של רשתות מסחריות סטנדרטיות מבינים את הצורך בטכנולוגיית הלבנת קבצים.

המימוש הבטחוני של טכנולוגיה זו אמנם יעיל מאוד במניעת איומים, אך הוא אינו מתאים לדרישות הארגונים מסחריים, ונדרש יישום שונה. מערכות ההלבנה המסחריות דורשות טכנולוגיות מתקדמות לנטרול איומים ושכתוב מחדש של הקבצים תוך הקניית רמת אבטחה ללא פשרות, אך גם שימור מלא של נראות ויכולת העבודה עם הקבצים.

 

מערכות הלבנה הפכו לשכבת הגנה בסיסית ומקובלת לכל ארגון בישראל ומכאן התפשטו לעולם הרחב. חברת האנליסטים גרטנר אף המליצה לאחרונה על השימוש במערכות הלבנה בתור רכיב הגנה חיוני לכל ארגון, והגדירו את השם המקובל כיום, Content Disarm and Reconstruction, או CDR”".

 

Enter Sasa

Sasa Software היא חברה ישראלית מעוטרת מקיבוץ סאסא, המספקת טכנולוגית הלבנה מקורית שפותחה במקור עבור אבטחת מידע ליצרן רכבים ממוגנים. בסיום הפרויקט פיתחה Sasa את מערך המוצרים שלה לשוק האזרחי, תחת השם GateScanner CDR, והיא מעניקה הגנה ייחודית למאות לקוחות בעולם, עם הכרה כספקית המובילה לתשתיות הגנה באסיה הפסיפית.

כדי לתת ללקוחותינו את המענה הטכנולוגי המתקדם ביותר גם בתחום הלבנת הקבצים, יצאנו בשיתוף פעולה עם Sasa Software, ואנו שמחים להציע לכם את GateScanner® CDR – פתרון מוביל מתקפות בלתי ניתנות לזיהוי!

השומר בשער

GateScanner® CDR מציע מערך אבטחת סייבר מוכחת ומספק תוצאות מצוינות במניעת התקפות מבוססות קבצים מתקדמות ובלתי ניתנות לזיהוי, כולל APTs, Exploits, Zero-Days ו- Ransomware. במקום להסתמך על גילוי, GateScanner CDR מתייחס לכל קובץ נכנס ודואר אלקטרוני כחשודים, מנפה איומים מוכרים באמצעות אופטימיזציה של מגוון כלי סריקה, ולאחר מכן מעביר את הקבצים תהליך מעמיק של פירוק, נטרול איומים, ושכתוב מחדש. בכך הוא הופך את הקבצים לעותק בטוח ובלתי מזיק, תוך שמירה על נאמנותם למקור והשארתם יעילים ושימושיים. מדיניות האבטחה המתקדמת של GateScanner חסרת תחרות, ומשיגה איזון מרבי בין אבטחה לשימושיות. בשילוב תשתית הענן המאובטחת של MedOne – הלקוחות מקבלים הגנה מיטבית ברמה הגבוהה ביותר של ביצועים, זמינות וחדשנות.

ביחד, MedOne ו-Sasa Software מציעות את הפתרונות המובילים של GateScanner CDR כשירות, ובהם GateScanner Mail להגנה על תיבות הדוא"ל תוך פירוק ושחזור כל ההודעות שבהן, API REST GateScanner, המשתמש במערכת סריקה רב-ערוצים ומנטרלת קבצים לצורך הלבנתם ושילוחם נקיים ליעד, ו- Security Dome GateScanner, פתרון הוליסטי המאפשר הגנה כולל במגוון ערוצי התוכן, כולל מדיה ניידת, סנכרון בענן ועוד.