סאבו טיילור דיאב, סמנכ"ל שיווק, Ridge

העולם החדש

לפני פחות מעשור, המושג ״העולם החדש״ בפן הטכנולוגי שלו התייחס בעיקר לענן. תעשיות רבות ראו בטכנולוגיה החדשה מפתח לעולם עסקי רחב אשר פתח הזדמנויות עסקיות ללא הצורך בהתחייבויות מרחיקות לכת או השקעות בלתי חוזרות.

הדרישה הגוברת לסביבת ענן קרובה יותר למשתמשים מסיבות עסקיות, כגון קבלת שירותים מספקים מקומיים או עמידה בדרישה לביצועים מסויימים,  או מסיבות רגולטוריות,  יחד עם פריחתן של טכנולוגיות חדשות כגון בינה מלאכותית (AI), עיבוד תמונה, IoT, מדיה סטרימינג, ועוד אחרות, הציגו מציאות חדשה שמשנה את הפרדיגמה של הענן ומצריכה חשיבה מחודשת למיקום סביבת הענן ביחס למשתמשים, לפונקציות או היכן אפליקציות רצות.

 

שירותי ענן מנוהלים זה שם המשחק

Ridge Cloud הינה חברה ישראלית המספקת סביבת ענן ציבורי עם שירותים מנוהלים על גבי דאטה סנטרים מקומיים ביותר מ-80 מקומות בעולם. רידג׳ מאפשרת למפתחים ואנשי DevOps את היכולת לפרוס את האפליקציה שלהם בעזרת שירותי ענן מודרניים (כגון managed Kubernetes, containers), כמו בכל ספקית ענן גדולה – אך מאפשרת זאת בדאטה סנטר הקרוב ביותר לקהל היעד שלהם, בלחיצת כפתור.

לרידג׳ רשת רחבה של שותפים המורכבת מדאטה סנטרים מובילים, כגון Centurylink, Equinix, INAP, Packet, ו -MedOne אשר מהווים את התשתית הפיזית בענן המבוזר ביותר בעולם. כל שותף במערך הינו בעל משאבים חיוניים של מחשוב, תקשורת, ואחסון המשרתים לקוחות מכל העולם בסביבת ענן גלובלית וממשק אחיד.

 

הענן של MedOne פורץ את הגבולות

חברת MedOne, הפועלת כבר 20 שנה בתחום הדאטה סנטר ומעל 5 שנים בתחום הענן ומתפעלת עננים ציבוריים ביניהם Azure המקומית, VMware ועוד יצרה לאחרונה שיתוף הפעולה עם חברת Ridge ויחד הם מייצרים סינרגיה עם תועלת טכנולוגית ועסקית ניכרת עבור לקוחות MedOne:

  1. כעת, לקוחות MedOne יכולים לפרוס את אפליקציות הענן שלהם בעזרת שירות Kubernetes מנוהל על התשתית של MedOne עם ממשק API קל ואינטואיטיבי. התמיכה, התשלום ושאר השירותים ניתנים על-ידי MedOne, כך שמבחינת הלקוח אין שינוי.
  2. כחלק מרשת שותפים רחבה ומבוזרת ברחבי העולם, לקוחות MedOne יכולים לפרוס את האפליקציה שלהם בכל מקום אחר בעולם כחלק אינטגרלי מתוך הממשק הקיים וללא צורך במעבר לספק אחר או התנהלות עסקית עם גורמים חדשים. הכל נשאר תחת קורת גג אחת ומוכרת.

 

תשאלו את אריקום Ericom

אריקום הינה חברה אמריקאית אשר מספקת מוצרי סייבר ופתרונות גלישה מאובטחים ליותר מ-30 אלף לקוחות עסקיים, גדולים ובינוניים ברחבי העולם. אריקום אימצה ארכיטקטורה היברידית בה היא פורסת את התוכנה על גבי ספקיות ענן וכמו-כן על גבי ספקי שירות מקומיים, וזאת כדי לתת מענה אופטימאלי ללקוחותיה. על מנת להגיע לפריסה מלאה וחווית משתמש טובה, תוך כדי תמיכה בגידול במספר המשמשים, אריקום חיפשה פתרון אשר משלב בין שירותי ענן בפריסה רחבה מאד ליכולת פריסה לוקאלית, on-demand, עם ספקי שירות מקומיים ללא פשרות בשיקולי Scalabilityו-Security.

״כאשר התחלנו לתכנן את הפריסה הגלובלית של השירות שלנו, חיפשנו פתרון שלא דורש שינוי בקוד, ואשר ניתן לשכפול לכל מקום אחר בעולם בלחיצת כפתור. הפתרון של רידג׳ העניק לנו את היכולת לפרוס את השירות במקומות חדשים בצורה קלה ובלי כל שינוי בקוד שלנו.״ אמר שמעיה פרנקל, ראש מחלקת DevOps באריקום.

מוזמנים לפנות אלינו לפרטים נוספים.