לקוחות יקרים

בשגרה הייתי פותח בדברי ברכה של חג שמח, אך ימים אלו מעיבים מעט על השמחה. עוברים על כולנו ימים לא קלים של חשש, חוסר וודאות, תסכול ופחד מהלא נודע. נגיף הקורונה והחשש להדבקות מחייבים אותנו לזהירות יתרה, שמירה על מרחק מהסובבים אותנו, הקפדה על היגיינה ושמירה על הנחיות משרד הבריאות. הדאגה לבריאות העובדים והלקוחות שלנו, הביאה אותנו לנקוט בשורת צעדים, שכולנו תקווה, יסייעו בבלימת ההתפשטות וישמרו על בריאותינו. אני רוצה לחלוק אתכם בקצרה בצעדים אלו, ולהציע את עזרתנו בהתמודדות עם השלכות המשבר על הארגון שלכם.

הפעלנו את תכנית ההמשכיות העסקית המבוססת על תקן ISO22301 במסגרתה צוות ההמשכיות העסקית בראשותי, עוקב באופן שוטף אחר ההתפתחויות ופועל לפתרונות אפקטיביים ובזמן אמת ללקוחותינו ועובדינו.

במסגרת השמירה על בריאות העובדים והלקוחות, אנו דואגים גם להיגיינת הלקוחות המגיעים למתקנים, ועל כן בכניסה נחלק מסכות וחומרי חיטוי, נבקשכם להשתמש בכפפות, לחתום על הצהרת בריאות, ובמקרים חריגים נבקש לבדוק חום.

בנוסף, אנו פועלים באופן שוטף לשמירה על סביבת העבודה שלנו. העובדים בכל במתקנים, קיבלו את כל המשאבים הנדרשים לכך ומונחים להקפיד על ההיגיינה האישית, לא להגיע לעבודה במקרה של חולי כלשהו ולהימצא בבידוד, אם הם נדרשים לכך, עפ"י הנחיות משרד הבריאות. 

כחלק מתוכנית ההמשכיות העסקית של חברת MedOne, נערכנו בתוכנית מיידית והכנו תוכניות מגירה לשעת חירום עבור כל לקוחותינו. בהיותנו מפעל חיוני לשעת חירום, אנו יודעים להתמודד עם איומי הייחוס של מדינת ישראל. MedOne ערוכה ומתרגלת אירועים מסוג זה בשנים האחרונות, בכדי להיערך לכל תרחיש אפשרי במטרה לשמור על רמות השירות (SLA), ולאפשר רציפות תפקודית והמשכיות עסקית בחירום.

אנחנו מבינים שמדובר בימים מתוחים מאוד, ועננה של חוסר וודאות אופפת את כולנו. מדובר במשבר עולמי, שטרם נראה כמוהו ואיננו יודעים, מה עוד צפוי לנו. עם זאת, חשוב שתדעו כי אנו ערוכים להתמודד עם המשבר. יש לנו את כל המשאבים הטכנולוגיים לכך, מצבנו הפיננסי איתן ויש לנו צוות עובדים מקצועי ומנוסה. כולנו מחויבים יחד לסייע ללקוחותינו לצלוח את המשבר, תוך כדי שמירה על מעמדנו כחברת IT מובילה וכשותף אמין ומקצועי.

חשוב לי לציין כי ביכולתנו לסייע גם לכם, להתמודד עם המשבר באמצעות מגוון כלים שברשותנו,  החל מ-3 עננים ציבוריים מקומיים, עם אלפי שרתים זמינים. בין העננים האלו ישנו גם AZURE מבית מיקרוסופט, עד לעמדות עבודה, NOC זמין 24/7 ועוד. נשמח להרחיב בנושא ולהתאים פתרון ספציפי לארגונכם ולצרכים שלכם.

 אנא אל תהססו לפנות אלינו בכל חשש או שאלה, אנו כאן בשבילכם בכל עת. מאחל לכולנו לעבור ימים אלו בבריאות ובמהרה ושיהיה לכם ולמשפחתכם חג שמח.