בחודש האחרון הוזמנו על ידי MedOne ו- Dimension Data עשרות מנכ”לים, סמנכ”לים ומנמרים של חברות וארגונים מובילים בישראל, לסיור והיכרות עם גורמים מרכזיים בחברת Dimension, שהתקיים בקמפוס המרכזי של החברה בדרום אפריקה. הביקור בקמפוס החברה התקיים במסגרת המסע המסורתי של פורום ה C3 של אנשים ומחשבים, שהפך למסורת בשנים האחרונות, כל פעם ליעד אחר בעולם.

אורח הכבוד בכנס שהתקיים במטה Dimension  היה ארתור לנק, שגריר ישראל בדרום אפריקה, שפתח את הכנס וציין כי “תעשיית ההיי-טק הישראלית היא הדבר הטבעי ביותר להידוק היחסים בין שתי המדינות, והגיע הזמן לממש את הפוטנציאל הטמון בכך”.

אנשי Data Dimension  הסבירו בכנס על חשיבת השת”פ עם ישראל עבורם, ועל התרומה האדירה לה הם זוכים בשיתוף הפעולה עם MedOne. סטפן גרין, CTO בחברת דיימנשן, הרצה על השינויים המהירים בעולם הדיגיטלי, המחייבים ארגונים להיערך באופן אחר מבעבר, כדי לא להישאר מאחור.

הגיעו במיוחד מישראל עודד בושמי,  מנהל הנדסה בחברת פוינטר ואבי אלקיים מחברת ורידיס, שסיפרו על תהליך קבלת ההחלטות שהוביל למעבר ל – MedOneCloud. השניים הציגו את האתגרים, הדילמות ואת נימוקי ההכרעה לעבור לענן של MedOne  וחברת Dimension.

שיאו של הביקור בקמפוס המפואר של החברה היה במצגת אודות הטכנולוגיה שמאחורי הקלעים של הטור דה פרנס, שהושקה על ידי Dimension  בשנה שעברה. החברה ציידה את כל הרוכבים בשלל חיישנים, ששידרו בכל רגע כל נתון אפשרי: מהירות, שיפועים, לחץ אוויר, דופק, מיקום ועוד, שאפשרו לראשונה בתולדות הטור דה פרנס, העברת מידע עדכני, מלא ומדויק לתקשורת, אודות התקדמות הרוכבים ומצבם. משאית שנסעה מאחורי הרוכבים, קלטה את כל הנתונים שהגיעו מהרוכבים, ושידרה אותם בזמן אמת לכל אמצעי התקשורת והרשתות החברתיות.

השארת תגובה